Apie mus

Apie mus

Poilsio namai Brastadvaris

Netoli Klaipėdos,  Minijos upės regioniniame parke duris atvėrė 1900 m. statyti ir dabar naujai perstatyti Provanso stiliaus poilsio namai, “Brastadvaris“. Įsikūręs pusiaukelėje, tarp Klaipėdos ir Šilutės miestų jaukiame Lankupių kaimelyje.

 Brastadvaryje rekonstruoti du nauji pastatai :  Didysis Provanso stiliaus pastatas 450 m2 ploto  su ištaiginga   sale ir poilsio kambariais viršuje. Salė laisvai talpina iki 70 svečių, joje įrengta vėdinimo - kondicionavimo sistema,  garso ir vaizdo aparatūra .  Vokiško stiliaus namas 350 m2 ploto  šalia pagrindinės salės su 25 vietų nedidele salyte, kurioje  smagiai leisite laika švęsdami nedideles šventes. Jame įrengti  poilsio kambariai kuriuose galima ramiai ilsėtis negirdint triukšmo dideles šventes metu.

Sodyboje “Brastadvaris” jūsų laukia naujai įrengti 15 jaukiu numeriu  su dušo kabinomis, WC , TV , mini baru, seifu, kuriuose gali apsistoti 60 svečių.  Stiklinė lauko pavėsinė kurioje smagu susipažinti giminėms, pabendrauti , vaišintis  vėsia vasaros diena , kol laukiama grįžtančių jaunųjų.  Brastadvaryje galima ne tik iškelti iškilmingą vestuvių ar krikštynų pokylį, bet ir surengti pačią ceremoniją Minijos upės kranto papėdėje arba  jaukiai įrengtoje 200 m2  lauko terasoje.

Visa Brastavario teritorija yra aptverta- taip užtikrinamas šventes privatumas. Nakties metu įjungiamas visos teritorijos apšvietimas įskaitant ir parkavimo aikštele.

Lankytinos vietos: vos 300 m nuo Brastadvario - pats ilgiausias Lietuvoje kabamasis tiltas per Minijos upę - Lietuvos rekordų sąraše. Tai ilgiausias kabamasis tiltas, kurio ilgis yra 130 m, plotis 1,4 m. Metalinis, lentomis dengtas tiltas jungia Klaipėdos ir Šilutės rajonus, Lankupių kaime. Yra duomenų, kad šis tiltas pastatytas XX a. pradžioje. Vilhelmo kanalas -  tai vienintelis tokio tipo ir tokio ilgio vandens kelias su šliuzu Lietuvoje.  Norint apeiti pavojingą „Vindenburgo kampą“, 1858 metais buvo suplanuota statyti kanalą tarp Minijos ir Drevernos, o nuo 1860 m. – toliau iki Smiltelės. Už valstybės mokesčius 1863 metais buvo pradėtas statyti 25,3 km ilgio kanalas. Jis pavadintas tuometinio Prūsijos karaliaus Vilhelmo I vardu. Kanalas prasideda ties Lankupių kaimo šliuzu, o baigiasi Klaipėdos uosto Malkų įlankoje. Ilgis 25–27 km, plotis 28–30 m, vidutinis gylis 1,7 m. Šiandien Karaliaus Vilhelmo kanalas - sparčiai populiarėjanti vandens turizmo trasa ir pramoginės žvejybos vieta.

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

[elfsight_testimonials_slider id="1"]

Translate »